Publikimet sot: 0TË PËRDORURA
 TitulliZona   VlerësimiData
Samsung Star plus GT-S7262 Shitje
Samsung Star plus GT-S7262 android 4.1.2 wi-fi bluetoth ekran 4 inc 4 gb internal 512 ram 2 megapixel camera duos karikues + kufje ngjyre e zeze prodhim i 2013...
Durrës 90% të ri

90m.Lekë

19.01.2015
iPhone 4 Shitje
iPhone 4 shes nje iPhone 4 te zi te perdorur ne gjendje shum te mire i ardhur nga amerika i hapur per te gjitha kartat, 150 Euro I diskutueshem. Kontaktoni: iphone...
Tiranë 70% të ri

20m.Lekë

12.01.2015
Kepuce per meshkuj Shitje
Okazion? ,,, shes nje pale kepuce ngjyre e zeze ,nr 42 "made in Italy" te blera ne Itali me sconto 70€,prodhim italian i cilesise se larte,,i shes per arsye se i kam pak te medha,dhe...
Vlorë 90% të ri

3000m.Lekë

26.12.2014
Paisje palestre Shitje
Paisje palestre Palester e kompletuar te gjitha paisjet te markes new form ne gjendje shum te mire , 15.000 Euro I diskutueshem. ...
Tiranë 80% të ri

2100m.Lekë

18.12.2014
karroce Shitje [skadoi]
Karroce e firmes Lorelli se bashku me aksesoret e saj sic eshte blere , e perdorur shume pak (2 muaj) , shitet per arsye mosperdorimi, cmimi 7.500 (te reja) , i diskutueshem , nr kontakti...
Tiranë 90% të ri

7500m.Lekë

16.12.2014
Canon eos 1100d Shitje
Canon eos 1100d, 12.2 mega pixel, video HD + lente 18-55 mm + memory card 4 gb + bateri + karikues baterie + fishe usb, 250 Euro...
Fier 80% të ri

35m.Lekë

15.12.2014
Canon IXUS 85IS Shitje [skadoi]
Canon IXUS 85IS dhe Nikon 2 aparate fotografike Canon IXUS 85IS (10 Megapixels) si dhe Nikon Coolpix 6400 (4 Megapixels). Cmimi me poshte eshte per 2 aparatet...
Tiranë I ri (E re)

6m.Lekë

19.11.2014
Fustane nusesh italiane Shitje [skadoi]
Fustane nusesh italiane Gjithsej Jane 64 . Te Gjithe te ndryshem nga njeri tjetri . Cmimi eshte shume ekonomik, shiten si te gjithe bashke si dhe vec e vec . 100...
Durrës I ri (E re)

14m.Lekë

18.11.2014
Laptop HP Pavilion DV6500 Shitje [skadoi]
Laptop Hp Pavilion DV6500, procesor Core 2 Duo, ram 2Gb, hdd 160Gb, webcam. Ngjyra e Bardhe. Ne gjendje shume te mire, 22.000 Lekë I diskutueshem. ...
Tiranë I ri (E re)

22m.Lekë

14.11.2014
Aparat grafi dhembesh Shitje [skadoi]
Aparat grafi dhembesh Firma my ray italiane me filma vetezhvillues per 50 sekonda mundesi per tu lidhur me sensorin, shume pak e perdorur, 1.300 Euro I padiskutueshem...
Tiranë 95% të ri

18m.Lekë

13.11.2014
Nr. Faqes:1  Total 277 copë  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Më poshtë Fundi