Publikimet sot: 0TË PËRDORURA
 TitulliZona   VlerësimiData
Canon IXUS 85IS Shitje
Canon IXUS 85IS dhe Nikon 2 aparate fotografike Canon IXUS 85IS (10 Megapixels) si dhe Nikon Coolpix 6400 (4 Megapixels). Cmimi me poshte eshte per 2 aparatet...
Tiranë I ri (E re)

6m.Lekë

19.11.2014
Fustane nusesh italiane Shitje
Fustane nusesh italiane Gjithsej Jane 64 . Te Gjithe te ndryshem nga njeri tjetri . Cmimi eshte shume ekonomik, shiten si te gjithe bashke si dhe vec e vec . 100...
Durrës I ri (E re)

14m.Lekë

18.11.2014
Laptop HP Pavilion DV6500 Shitje
Laptop Hp Pavilion DV6500, procesor Core 2 Duo, ram 2Gb, hdd 160Gb, webcam. Ngjyra e Bardhe. Ne gjendje shume te mire, 22.000 Lekë I diskutueshem. ...
Tiranë I ri (E re)

22m.Lekë

14.11.2014
Aparat grafi dhembesh Shitje
Aparat grafi dhembesh Firma my ray italiane me filma vetezhvillues per 50 sekonda mundesi per tu lidhur me sensorin, shume pak e perdorur, 1.300 Euro I padiskutueshem...
Tiranë 95% të ri

18m.Lekë

13.11.2014
LG P-700 i bardhe Shitje
LG P-700 i bardhe shume pak i perdorur, 4 GB ROM, 512 MB RAM, kamera 5MP 2592 x 1944 pixels, autofocus, android. Perfshire karte memorie 2GB, mbrojtese ekrani...
Tiranë 95% të ri

20m.Lekë

12.11.2014
ECHO 4 DIMENSIONALE Shitje
ECHO 4 DIMENSIONALE Voluson 730 pro, Model 2012 (nga Viena), 3 Sonda. 1 ) 4 Dimensionale 2) Vaginale 3) Te Gjirit. 26000 Euro. Karrige gjinekologjike me 3 levizje...
Të tjera 90% të ri

3640m.Lekë

05.11.2014
Tablet Samsung galaxy Tab 4 SM-T535 Shitje
Tablet Samsung galaxy Tab 4 SM-T535 i bardh 10.1", i ri, ne kuti, me vulen e fabrikes, i blere ne Itali, 350 Euro Kontaktoni: ermalix@yahoo. It. ...
Tiranë I ri (E re)

490m.Lekë

03.11.2014
Paisje per DJ Shitje
Paisje per DJ: 2 Bokse ENERGY 800 WATT (rms). 1 Boks monitor LEM 300 watt. Mikser YAMAHA me te gjitha aksesoret ( Stativa, mikrofon & te gjitha fishat) cel:0692057475...
Tiranë 70% të ri

180m.Lekë

31.10.2014
Makina distancier Shitje
Distancier makineri per prodhim distancieresh, sapo ardhur nga Italia, ne gjendje shume te mire pune, 3 fazor, kapaciteti 40 cope/min. Shitet per arsye emigrimi, 18.000 Euro...
Tiranë 99% të ri

2520m.Lekë

30.10.2014
Laptop Fujitsu Lifebook AH-530 Shitje
Laptop Fujitsu Lifebook A Series AH-530, product Germany. Sistemi operativ Windows 7 Profesional. Ne gjendje perfekte. Canta e re, 30.000 Lekë ...
Tiranë 80% të ri

30m.Lekë

29.10.2014
Nr. Faqes:1  Total 272 copë  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Më poshtë Fundi